آبنما

طراحی خلاقانه و ویژگی عالی

طراح، مجری وتامین کننده انواع ابنماهای موزیکال،رقصان،هارمونیک و...

مشاهده سوابق کاری مجموعه
img

ما بهترین تیم پشتیبانی برای شما هستیم

درباره ما

طراحی  ،  ساخت و تامین کلیه تجهیزات آبنما / نازل  ،   چراغ و پکیج های آبنما

فضای خود را با آب، نور و صدا به محیطی آرامش بخش و دلنشین تبدیل نمایید. خلاقیت، شور و احساس طراوت را تجربه کنید.

چرا انتخاب ما؟

ابنما

تیم طراحی و مهندسی ما انواع مدلهای آبنما را در هر مقیاس و سبکی ایجاد کرده است:

 

طراحي و اجرای انواع آبنما (موزیکال و غیر موزیکال )

و اجرای آبنماهای مدرن دیواری و پرده آب

طراحی و اجرای نمایشگر آبی با قابلیت نمایش نوشته و تصویر در ابعاد مختلف

طراحی سیستم کنترل آبنماهای موزیکال طراحی سفارشی محیط های هارمونیک

  ساخت و نصب آبنماهای داخلی

 این مجموعه آمادگی همکاری در تمامی زمینه های طراحی ، مشاوره ، ساخت و تامین کلیه تجهیزات و قطعات آبنما موزیکال ریتمیک و خاص را در هر مرحله از کار دارد.

بسیاری از قطعات و تجهیزات آبنما بصورت بومی توسط کارشناسان این شرکت طراحی و ساخته شده است و قیمت تمام شده و کیفیت بالای این تولیدات کاملا مشهود است. این تولیدات شامل نازل های آبنما ، چراغ های آبنما ، پکیج های آماده و ... می باشد. از جمله این تجهیزات میتوان به نازل تکزن ، نازل چرخشی (رقص شیطان) ، نازل لمینار ، نازل جامپینگ جت ، چراغ های مخصوص آبنما ، پنل کنترل موزیک ، طراحی نرم افزارهای حرفه ای مدیریت آبنما و ... اشاره کرد. در نازل های ابنما این شرکت از برنج ابکاری شده و یا استیل ضد زنگ استفاده میشود و برای چراغ ها از استیل 304 استفاده میشود .

 انواع آبنماهای ساخته شده ، عموما به چند دسته : کلاسیک (ساده) ، ریتمیک (هارمونیک) ، موزیکال و یا آبنماهای خاص تقسیم بندی میشوند .

   در دسته آبنما های موزیکال سه گروه عمده وجود دارد که عبارتند از آبنمای موزیکال ساده ، آبنمای موزیکال پیشرفته و آبنمای موزیکال فوق پیشرفته یا آبنمای موزیکال کارگردانی

لازم به توضیح است آبنمای موزیکال کارگردانی که توسط این شرکت در چند پروژه اجرا شده است، دارای امکانات خاص از جمله کنترل دقیق آب با صدا ، امکان اجرای آبنما با موزیک زنده ، امکان ایجاد تاخیر در اجرای آبنما برای هماهنگ بسیار دقیق . شرکت Abnama.ir افتخار طراحی و اجرای آبنمای موزیکال کارگردانی با نرم افزار کاملا بومی و با امکانات فراوان در پروژه های آبنمای موزیکال میدان آزادی زنجان و آبنمای موزیکال کارگردانی مجتمع اشراق زنجان را دارد و همچنین همکاری در پروژه آبنمای موزیکال کارگردانی مجتمع وصال مشهد . جهت دریافت مشاوره در موارد فنی میتوانید با شماره 09159020691 یا 09309032313 جناب آقای مهندس محمودی تماس حاصل نمایید. برای ما کیفیت کار و اجرای دقیق کار از همه چیز مهمتر است . پروژهای اجرا شده این شرکت نشان دهنده این ادعا است.

این مجموعه برای انجام پروژه های آبنما می تواند در موارد ذیل برای کمک به دوستان مشاوره ارائه نماید.
الف - طرح و ایده برای پروژه ها
ب- نظارت و طراحی مهندسی و نقشه ها
ج- ساخت و اجرا
د- نگهداری و تعمیرات
مشاوره برای تمامی مشتریان رایگان خواهد بود و مشتریان بعد از مطمئن شدن از قیمت و توانایی مجموعه، نسبت به ادامه کار تصمیم خواهند گرفت. جهت دریافت مشاوره در موارد فنی میتوانید با شماره 09309032313 یا09159020691 آقای مهندس محمودی تماس حاصل فرمایید.

استفاده از بهترین متریالها، نگهداری و تعمیرات را بسیار کم نموده است. بخاطر استفاده از ماژولهای کنترل و اتوماسیون استاندارد، درصورت اشکال در سیستم کنترل میتوانیم از راه دور مشکل را از طریق شبکه حل و فصل نماییم.

اشراق زنجان

آبنمای موزیکال

از روح‏ نوازترین تفریحات، تماشای یک آبنمای موزیکال است. آب توسط پمپ‏ها شتاب می‏گیرد و توسط نازلها به هوا پرتاپ می‏شود و نور به رنگهای مختلف درآمده و موسیقی با صدای دلنواز اجرا می‏گردد  و مکان در جادوی آب، نور و موسیقی فرو می‏رود.

آزادی-زنجان

آبنمای میدانی

برای لطافت بخشیدن به فضاهای شهری می‏توان علاوه بر فضای‏ سبز ازعنصر آب نیز استفاده کرددر این نوع آبنما به دلیل محدودیتهایی از موسیقی استفاده نمی شود اما بر اساس برنامه ای می توان تغییرات ارتفاع آب نازلها و نور چراغهارا تنظیم کرد.

ابنمای کلاسیک

آبنمای کلاسیک

آبنمایی با المانهایی با خروجی ثابت که بیشتر در جاهایی استفاده میشود که طراح نمیخواهد وزن محیط به آبنما تعلق داشته باشد. این آبنما در مجتمع های مسکونی یا مراکز فرهنگی و مذهبی استفاده میشوندوزیبایی و آرامش خاصی را به محیط میدهد.

اشراق-زنجان

آبنمای نوشته وتصویر

آبنما نوشته و تصویرتوسط این شرکت در سال 1387 بصورت اختراع ثبت گردید. این آبنما قابلیت اجرای نوشته و تصویر را دارد.همچنین میتوان با حرکات موزون بصورت موزیکال نیزازآن استفاده کرد. این آبنما از عرض یک تا ۲۰ متر قابل اجرااست.

تجهیزات ابنما

معرفی تجهیزات استاندارد داخلی و خارجی آبنما با قیمت مناسب به شرکت ها و سازمانهای مصرف کننده.

نازل

اصلی ترین المان در آبنماها نازلها هستند . کیفیت کار نهایی مستقیما به آنها بستگی دارد . این شرکت با تهیه بهترین نازلها با کمترین قیمت ها از بازارهای جهانی شما را در رسیدن به یک آبنمای خوب یاری خواهد کرد.تنوع نازل ها را می توانید با مشخصات فنی آنها در ذیل ملاحظه فرمایید.

انواع چراغهای مخصوص ابنما

حساس ترین المانها در آبنماها، چراغهای LED می باشند. که در صورت مناسب نبودن نوع چراغ، هزینه های پروژه را بشدت افزایش داده و نیاز به رسیدگی فراوانی را طلب می نماید. این شرکت با استفاده از برترین لوازم موجود در بازار و با کیفیت ترین آنها به شما چراغهایی را عرضه می دارد تا شما با خیال راحت تا چندین سال مشکل چراغ ، سوختن و تعمیر آنها را نداشته باشید.

تجهیزات کنترلی

سیستم های کنترلی مغز اصلی آبنماها هستند. بنا به نوع پروژه برحسب تعداد ورودی و خروجی و میزان پروسس برنامه از plc یا کامپیوتر برای کنترل آن استفاده می گردد. برنامه های نرم افزاری مخصوصی نیز برای این آبنماها تهیه شده است که بتوان به ساده ترین شیوه با آبنماها ارتباط برقرار کرد و آن را برای برنامه های مختلف آماده نمود.

انواع پمپ ابنما

قلب تپنده آبنما ها پمپهای آن هستند. بنا به نیاز پروژه از دو نوع شناور داخل آب و پمپهای معمولی استفاده می شود. پمپها در آبنماها حتما باید از برندهایی باشند که بتوانند شوکهای ناشی از تغییرات فرکانس سریع را تحمل نمایند.همچنین راندمان مناسب پمپهای انتخاب شده هزینه برق مصرفی آبنماها را به شدت کاهش می دهد.

انواع فیلتر ابنما

برای کنترل کردن مواد جامد داخل آب و همچنین کنترل سختی آن که مقادیر بالای آن برای آبنما مضر است از فیلترهای مختلف استفاده می شود . که شامل انواع زیر می باشد فیلترهای معمولی تصفیه آب ورودی آبنما فیلتر سختی گیر آب ورودی آبنما فیلتر شنی آب ورودی آبنما برای کنترل مواد جامد معلق در آب

کابل مخصوص ابنما

کابلهای مورد استفاده در آبنماها مخصوص بوده و از لاستیک به جای پلاستیک در رویه آنها استفاده می شود. همکاران محترم می توانند با مشخص کردن سایز کابلهای لازم ، از شرکت آنها را تهیه نمایند.

برخی پروژه ها

این مجموعه از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده و در این مدت توانسته است پروژه های فراوانی را در زمینه آبنما در کشور به بهره برداری برساند . لذا با گسترده شدن سفارشات اولین مجموعه فروشگاهی ، فنی و تخصصی آبنما در ایران Abnama.ir را به بهره برداری رساندیم. تخصص و تعهد این مجموعه در کار از شعارهای ما میباشد که خود را ملزم به رعایت آن می دانیم. در ذیل تعدادی از پروژه های انجام شده آمده است.با کلیک روی نام هر کدام از پروژه ها میتوانید تصاویر مربوطه را مشاهده نمایید.

آبنمای سمنان

پروژه

آبنمای میدان شهید دریادارهمتی

آبنمای میدان شهید دریادار همتی که به شکل ناوچه پیکان ساخته شده است ، شامل افکت های آبنمای ریزشی و رقصان است و در فاز بعد افکت های...

آبنمای زنجان

پروژه

آبنمای میدان آزادی زنجان

آبنماي رويايي با 12 افکت که 11 افکت ان به صورت بالرين ومتوالي رقصان است.در کنار اين آبنما از افکت هاي کوه و دم طاووس و يک سنتر در مرکز استفاده شده

آبنمای زنجان

پروژه

آبنمای موزیکال مجتمع تجاری اشراق زنجان

آبنمای مجتمع تجاری اشراق زنجان از نوع موزیکال-ریتمیک کارگردانی می باشد . افکت های این آبنما شامل : سنترو...

آبنمای کیش

پروژه

آبنمای پارسیس کیش

آبنمای مجتمع دارای یک حوض بصورت 3 قسمته میباشد که از نازل های فوم و چتری در اطراف و نازل منحصربفرد قاصدک در مرکز حوض استفاده...

برخی پروژه ها در آپارات

در ادامه تعدادی از انواع آبنما را به همراه پروژه اجرا شده توسط این شرکت را مشاهده مینمایید.