مزایای آبنماها را می دانید؟

 • فیلتر و تمیز نمودن هوای اطراف
 • تنظیم دمای هوای اطراف
 • صدای شرشر آب نیز بسیار آرامش بخش و نشاط آور است
 • تامین رطوبت هوای محیط

 • مدیرعامل:مهندس مجتبی غضنفریAbnama.ir

  سیستم های کنترلی

  سیستم های کنترلی مغز اصلی آبنماها هستند. بنا به نوع پروژه برحسب تعداد ورودی و خروجی و میزان پروسس برنامه از plc یا کامپیوتر برای کنترل آن استفاده می گردد. برنامه های نرم افزاری مخصوصی نیز برای این آبنماها تهیه شده است که بتوان به ساده ترین شیوه با آبنماها ارتباط برقرار کرد و آن را برای برنامه های مختلف آماده نمود.

  نازل قاصدک

  کارت های کنترلی

  انواع کارتهای رله و SSR و ترانزیستوری از محصولات این شرکت می باشد که می تواند در اختیار شرکتهای مصرف کننده قرار دهد.


  کنترل موزیک

  کنترل موزیک

  جزء مهمترین اجزاء آبنماهای موزیکال به شمار می آید . با این دستگاه میزان شدت صوت به صورت خروجی 0 تا 10 ولت در اختیار سیستم کنترل یا کنترل دورها قرار می گیرد. در پروژه های کوچک به تنهایی می توان با این المان یک پروژه آبنمای موزیکال اجرا کرد.

  کنترل دور

  کنترل دور

  در زمینه انتخاب یا تهیه این کنترل دورها با برندهای مختلف می توانید از مشاوره فنی این شرکت بهره بگیرید.


  نازل کلاستر

  نرم افزار آبنما

  نرم افزار کنترل آبنماها در قالب برنامه کامپیوتری و برنامه Plc تقسیم بندی می شود. که بنا به نیاز پروژه به مشتری پیشنهاد می گردد. حتی در صورتیکه مشتری از نرم افزار نصب شده بر روی سیستم کنترل خود رضایت نداشته باشد می تواند نرم افزار جدیدی را با توانایی های خاص از این شرکت در خواست نماید.


  منبع تغذیه

  منبع تغذیه

  انواع منبع تغذیه سوئیچینگ ریلی و تخت و انواع ترانس با ولتاژ و توانهای مختلف را می توانید از این شرکت تهیه فرمائید.

  تابلو برق

  تابلو برق

  تابلو برق فضاييست که تجهيزات برقی در آن نصب می شوند. مشکلات ناشی از نصب تجهيزات و خطرات ناشی از عوامل محيطی و پديده هايي مانند اتصال کوتاه که در تجهيزات الکتريکی روی می داد و در دسترس بودن تمام قسمتهای برقدار از سوی اپراتور، سازندگان را بر آن داشت تا ايمنی بيشتری را تامين کنند، از اين رو تابلو به شکل محفظه بسته طراحی شد تا تجهيزات داخل آن غير قابل دسترس باشند.